Pievienots: 25. jūnijā 2014 15:49 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)
Avārija, kas notika 23.jūnijā Vācijas pilsētā Minhenē, varētu būt viens no pirmajiem negadījumiem, kad cietis BMW jaunākais modelis M4 Coupe, kas oficiālā tirdzniecībā nonāca tikai pirms dažām nedēļām.
Vācu Autobild vēsta, ka 23.jūnijā kāds 20 gadus vecs autobraucējs Minhenes centrā pārsniedzis ātrumu un nespējot savaldīt 431 ZS jaudīgo spēkratu, uzbraucis uz apmales un ietriecies kokā. Pats neveiksmīgais šoferis guvis vieglus ievainojumus un nogādāts slimnīcā rūpīgākai veselības pārbaudei, bet gandrīz pilnīgi jaunā automašīna cietusi tik pamatīgi, ka diezin vai ir atjaunojama. Tā domā arī Minhenes policija, kas zaudējumus novērtējusi 90 000 eiro apmērā.
BMW M4 Coupe komplektēta ar 431 ZS jaudīgu sešcilindru benzīna motoru un sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu. No vietas līdz 100 km/h kupeja paātrinās 4,3 sekundēs un var sasniegt maksimālo ātrumu 250 km/h (elektroniski ierobežots). 

Komentāri:



