Gumpert atgriežas ar 360 km/h ātro Apollo S.
Pievienots: 7. martā 2013 08:09 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)

Nelielais vācu superauto ražotājs Gumpert Ženēvas izstādē ieradies ar diviem melnā un sarkanā krāsotiem superauto Apollo S. Patīkams pārsteigums, jo vēl pērnā gada rudenī bijušā Audi motorsporta nodaļas vadītāja Rolanda Gumperta kompānija balansēja uz robežas „būt vai nebūt.”
Acīmredzot Gumpert tomēr izdevies tikt pie naudīgiem investoriem, jo pusgadu vēlāk nelielais kolektīvs ir gatavs izrādīt savu jaunāko veikumu –750 ZS jaudīgo v Apollo S. Ražotāja informācija liecina, ka 100 km/h tas sasniedz 2,9 sekundēs, divreiz lielāku ātrumu 8,8 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir iespaidīgie 360 km/h. Šādus dinamiskos raksturlielumus tam nodrošina vieglā konstrukcija, kuras pamatā oglekļa šķiedras/alumīnija šasija un oglekļa šķiedras virsbūve, kā arī 4,2 litru astoņu cilindru Audi izcelsmes motors.
Gumpert Apollo S cena nav zināma, taču var piebilst, ka pirms bankrota vāciešu piedāvājumā piedāvājumā bija modelis Apollo (700 ZS), kas maksāja 300 000 eiro.

Komentāri:
Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs


