Tēma: Kukaiņu tīrīšanai no automašīnas

Kukaiņu tīrīšanai no automašīnas priekšas

Vai apnikuši ir kukaiņi uz Jūsu automašīnas priekšas (nummura zīmes, lukturiem, motora pārsega, spoguļiem un stikliem), kurus ir ļoti grūti nomazgāt un ir jāberž?! Ir risinājums, kas Jums palīdzēs bez problēmam un piepūles tos nomazgāt – uzsmidzini un vienkārši notīri, kaut vai ar salveti un automašīnas priekša būs atkal perfekti tīra (līdzeklis nekaitīgs automašīnas krāsai, lakai, gumijam, stiklam, plastmasai u.c. materiāliem).

http://hwr-chemie.lv/product-info/14079 … 10---1:200

YouTube video:
https://www.youtube.com/watch?v=Z6FlUL8oBpw&t=4s

Koncentrāts no 1:10-1:200
1 l koncentrāta cena – 11.25 EUR ar PVN

Preču piegāde visā Baltijā.
Preču piegādes nosacījumi: Pasūtījumiem virs 150 EUR, piegāde bez maksas, zem 150 EUR atkarībā no Jūsu atrašanās vietas, lielākās pilsētās 6 EUR + PVN (7.26 EUR ar PVN), ārpus tām 8 EUR + PVN (9.68 EUR ar PVN).

www.hwr-chemie.lv
info@hwr-chemie.lv
+371 29778285

Re: Kukaiņu tīrīšanai no automašīnas

Paldies. tas, ka ilgi meklēja. Pēc gariem braucieniem vienmēr cenšos tīrīt auto.. Jautājums ir šāds. kāds patēriņš, ja regulāri mašīna tiek izmantota uz ilgstošu braucienu un cik tas būs dārgi atļauties?

Re: Kukaiņu tīrīšanai no automašīnas

Hi. Nedomāju, ka tas var kļūt par problēmu. Vienmēr var iegādāties, domāju, ka uz mēnesi Jums noteikti vajadzētu pietikt. Cena nav tik augsta. Ja Jums ir, un tas ir dārgi, tad varu ieteikt Kazino spēles. Kādi tad vēl te ir varianti? Līdzeklis tiešām ir labs, pats esmu mēģinājis. Man pietiktu 4 mēnešiem.