Tēma: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Šajā foruma sadaļā dalāmies ar informāciju par autoservisiem, kuros strādā nekompetenti atslēdznieki, negodīgi menedžeri. Apzināta konkurentu zākāšana ir aizliegta !

http://www.autonews.lv/img/logo.gif

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Šodien iekš Yuotube.com uzdūros vienam interesantam TV sižetam.
Rīgā, Krustpils ielā ir autoserviss  „ADAC 24”.
Viens no firmas klientiem tika pie Ls200,- liela soda tāpēc, ka servisa darbinieku ar klienta auto aizturēja ceļu policija.
Firmas vadība šo darbinieku atbrīvoja no darba, bet vainu par šo pārkāpumu neuzņemas.
Man ir bijis līdzīgs gadījums ar Āra Jakobsona firmu „Pro Audio”.  Arī šajā gadījumā pie mana auto stūres bija piedzēries firmas darbinieks- Jevgēņijs Prohorovs, kura dēļ manam auto tika „piesiets” Ls200 liels sods.
Atgādinu, ka atbildību par automobili, kurš nodots labošanā atbild mantas glabātājs- autoserviss! Atbildību par ceļu policijas piestādīto sodu ir jāuzņemas autoservisam. Autoserviss var vērsties ar civilprasību pret savu bijušo darbinieku par zaudējuma atlīdzību. Pilnīgi iespējams, ka ar vainīgo servisa darbinieku nebija noslēgts darba līgums- tad šajā sakarā problēmas autoservisam var sagādāt darba inspekcija. 

http://www.youtube.com/watch?v=_q2mbiIPq1o

http://www.autonews.lv/img/logo.gif

3

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

VID jau gribētu te ieraudzīt sarakstu ar tiem darboņiem, kas „ņem ķepā”. Bet... zinu, ka tik dziļi nevajadzētu rakt. Izcelt vajadzētu tos, kas „uzmet” klientus. Nevis nodokļu sistēmu....

Zukunft beginnt bei uns!

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Ziņa no Leta
Servisa darbinieks paņem saremontēt automašīnas un pazūd.. .

Policijas darbinieki vakar aizturējuši kādu 1979.gadā dzimušu, agrāk netiesātu autoservisa darbinieku, kurš kopš pavasara no trim cilvēkiem paņēmis saremontēt automašīnas, bet nav tās atdevis.
Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, šā gada maijā no kāda iedzīvotāja tika saņemts iesniegums par to, ka autoservisa darbinieks piesavinājies viņa automašīnu un pazudis. Par notikušo tika sākts kriminālprocess, taču aizdomās turēto arī policijai atrast neizdevās.
    Jūlijā no kāda cita iedzīvotāja tika saņemts analoģisks iesniegums, bet augustā policijā vērsās jau trešais šādā veidā cietušais. Visi trīs norādīja, ka vīrietis, kurš piesavinājies viņu spēkratus, strādājis kādā servisā Kurzemes prospektā. Remontam nodotās automašīnas katra maksājusi vairākus tūkstošus latu.

Turpinot izmeklēšanu, vakar policijas darbiniekiem aizdomās par minēto automašīnu piesavināšanos izdevās aizturēt 1979.gadā dzimušu agrāk netiesātu vīrieti.

Kā pastāstīja Sadovskis, cietušie aizturēto atpazinuši kā servisa darbinieku, kuriem viņi uzticējuši saremontēt savus transportlīdzekļus. Tomēr pats aizturētais savu vainu noliedz. Tikmēr automašīnas joprojām nav izdevies atrast.

http://www.autonews.lv/img/logo.gif

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

info no http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas … emtus_auto

BMW auto tirgotāji "LATBEMA Serviss" pieķerti apjomīgā krāpšanā

Šā gada vasaras mēnešos Valsts policijas Rīgas reģiona policijas iecirkņos saņemti vairāki iesniegumi par iespējamiem krāpšanas gadījumiem uzņēmumā SIA "LATBEMA Serviss".

Uzņēmuma klienti bija finansiālās grūtībās nonākuši cilvēki, kuri līzingā iegādājušies dārgas automašīnas un nav spējuši vairs samaksāt ikmēneša līzinga maksājumu, nra.lv informēja Rīgas reģiona policijas pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora Vecākais speciālists Toms Sadovskis.


Līdz jūlijam par šo firmu policijā sūdzību nebija, bet augustā firmas klienti cits pēc cita vērsās Rīgas reģiona policijas iecirkņos, ziņojot, ka uzņēmums pārstājis viņiem maksāt par automašīnu īri un firmas kontaktu tālruņi ir atslēgti.


Rīgas reģiona policijas darbinieki uzsāka vairākus kriminālprocesus un izmeklēšanas gaitā noskaidroja, ka firma ir pārreģistrēta uz kāda bezpajumtnieka vārda, savukārt iepriekšējais īpašnieks bijis kāds 1967. gadā dzimis vīrietis, kurš arī tika izsludināts meklēšanā. Meklētas arī tika apkrāpto iedzīvotāju automašīnas, kuras, iespējams, izvestas ārpus Latvijas Republikas teritorijas realizācijas nolūkā. Tikmēr apkrāptajiem cilvēkiem nācās turpināt maksāt līzinga ikmēneša maksājumus, lai gan iegādātās automašīnas bija pazudušas.


17. septembrī meklēšanas darbi vainagojās panākumiem, un Rīgas reģiona Latgales iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki kopā ar Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbiniekiem aizturēja bijušo firmas īpašnieku. Aizturētais vīrietis atzina, ka ir darbojies minētajā uzņēmumā, bet noliedza savu saistību ar krāpšanām.


Divas dienas vēlāk Latgales iecirkņa darbinieki lūdza tiesu piemērot aizturētajam drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu atteica. Vēl divas dienas vēlāk, 21. septembrī, Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa darbinieki lūdza tiesu aizturēto vīrieti apcietināt par viņu apkalpojamajā teritorijā izdarītajiem noziegumiem, taču arī šoreiz tiesa piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli. Lietu par visām Rīgas reģionā izdarītajām krāpšanām pārņēma Rīgas reģiona Kriminālpolicijas 2. nodaļa un 23. septembrī lūdza Rīgas Centra tiesu piemērot aizdomās turamajam apcietinājumu kopā par vienpadsmit krāpšanas epizodēm, kurās zaudējumi mērāmi vairākos simtos tūkstošu latu. Arī šoreiz tiesa šo lūgumu atteica.


Pagaidām Rīgas reģiona kriminālpolicijas 2. biroja 3. nodaļas darbinieki turpina izmeklēšanu un jau ir uzsākuši sadarbību ar citām Eiropas Savienības valstīm, kurās varētu būt realizētas izkrāptās automašīnas. Turpinās arī izmeklēšana, lai noskaidrotu, vai par SIA "LATBEMA Serviss" upuriem nav krituši arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji. Tāpat Rīgas reģiona kriminālpolicijā visi uzsāktie kriminālprocesi ir apvienoti vienā „Par krāpšanu lielā apmērā, ja to izdarījusi organizēta grupa” un tiek meklētas arī citas šajā noziegumā iesaistītās personas.

http://www.autonews.lv/img/logo.gif

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Pēc auto iegādes jaunā īpašnieka rokās nonāk neapgāžami pierādījumi, ka tā ir automašīna – slīkonis!
http://www.tv3.lv/images/new/beztabu/beztabu_21_0211_210x120.jpg
TV3 sižets par auto, kurš bija noslīcis Vācijā, bet pārdots Cēsīs.
Raidījumā nav pārdevēja viedoklis un pat nav zināms  placis, kurš šo a/m ir notirgojis.

Klasiska TV3 haltūra.
http://www.tv3.lv/content/view/12027/85/

http://www.autonews.lv/img/logo.gif

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Sižets sastādīts maksimāli neprofesionāli- Klasiska pīle.

Kas tas par krāmu, kam nav pat kurbuļa......

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Gribu teikt, ka VRV motors, kurš atrodas Mārupē un sniedz Volvo servisa pakalpojumus - izvēlieties citu servisu. 2 mēnešus nevarēja atrast vainu, protams, mainija dažādas detaļas, naudu ņēma nekaunoties. Sūkņi, sprauslas, turbīna u.t.t. Vainu neatrada, apgāja, bet nenovērsa. Labākais teksts no viņiem: mēs viņu pielaidīsim (mašīnu) un jūs viņu pārdotiet, steidzami. Izcili!
Esmu guvis dažas mācības sev: nav sliktu mašīnu ir tikai servisi kas nemāk viņas remontēt un otrs: laba diagnostikas iekārta pret tukšumu galvā, ideju trūkumu un pieredzes trūkumu neko nedod. Un par sevi varu pateikt: auns esmu, ka uz šādu servisu braucu - pats arī maksāju par savu stulbumu.
nu jā, visa rezultātā vainu atradu, bet jau citā servisā: elektronikas gļuks.

Re: Uzmanību- bīstams autoserviss !

Pamācošs stāts par autoservisu uz kuru nevajag braukt.

Autocentrs Rīga" Krustabaznīcas ielā 10,
Janex 325 (Jāņis Zariņš)

http://spoki.tvnet.lv/automoto/UZMANIBU … iss/753124

http://www.autonews.lv/img/logo.gif