126

Re: „Latvijas Veteran RETRO JAWA” ceļojums uz Krievzemi, 2011 gada jūlijā

Par t-krekliem runājot, vai būs arī līdz braucējām sieviešu topi?

Kas tas par krāmu, kam nav pat kurbuļa......

127

Labu vakaru.
Protams, tāpēc es rakstiju forumā, man vajag kreklina izmērus gan sev gan pasažierim, gan ciparos gan iksos.
Tākā nometiet man šo info lūdzu.

STARPCITU.
29.11.10. vērsies vaļā pirmais Latvijā JAWA saits- forums un motoklubs "Veteran RETRO JAWA"
Nekāda cita tehnika, tikai JAWA un par JAWA, viss pārējais bloķesies.
Pirmdien tiekamies manā saitā www.retrojawa.lv
JAWA, TAS IR MŪŽĪĢI.

Redaktēts georgs64 (2010-11-22 17:59:09)

128

Es atkal par tiem krekliem smile
Šodien man zvanīja un ziņoja, ka pirmie paraugi esot gatavi, centīšos rīt ieskriet tiem pakaļ, tad jau pa dienu ievietošu kādu foto un interesenti varēs pieteikties uz apskati smile, kad nu kuram ērtāk vai varbūt varam arī sarunāt kādu kopīgu strelku!

129

Vispār attiecībā uz apģērbu ar kluba simboliku, man šķiet, ka šeit īpašiem ierobežojumiem nevajadzētu būt, jaunajā kluba mājas lapā notiekti būs pieejams logo digitālā fomātā un ikviens varēs apdrukāt, ko vien vēlēsies, tādās krāsās, kā katram šķiet interesnati un pieņemami. Nedomāju, ka kādam ir vēlme uz šo pelnīt, šobrīd galvenais ir pašiem labi justies un iespēju robežās vairot kluba atpazīstamību un Jawas kopējo popularitāti, jo kopā taču jautrāk smile

Šobrīd cenšamies vienoties par vienu oficiālo kluba krāsu salikumu, tas attiecas gan uz vīriešu, gan sieviešu apģērbu un cepurēm.

Kā jau iepriekš minēju, apģērbs Krievijas braucienam iespējams nedaudz atšķirsies no kluba oficiālā, ja izdosies vienoties par sponsorēšanas nosacījumiem.

130

Kurš labāk zin, kā ir ar vārdu "klubs"  vai "moto klubs" izmantošanu, cik atceros no Latvijas motoklubu asociācijas mājas lapā rakstītā, tad tur ir diezgan stingri noteikumi, mēs laikam vairāk atbilstam domu biedru, entuziastu un interesentu statusam smile

131

Moto klubu dibināt laikam gan var jeb kurš. Neesmu informēts par likuma eksistenci, kas liktu pakļauties tādas it kā sabiedriskas organizācijas prasībām. Tas šķiet vairāk sadzīvisks jautājums, bet lai vai kā arī nebūtu, izdevīgāk ir saglabāt domu biedru vai entuziastu grupas statusu, respektīvi, ne materiālu, ne juridisku saistību ne pret ko...
Vismaz attiecībā uz sabiedrību MCA ir miris, varat novērtēt mājas lapu -kā nekā organizācijas seja.

Kas tas par krāmu, kam nav pat kurbuļa......

132

Andiss rakstīja:

Kurš labāk zin, kā ir ar vārdu "klubs"  vai "moto klubs" izmantošanu, cik atceros no Latvijas motoklubu asociācijas mājas lapā rakstītā, tad tur ir diezgan stingri noteikumi, mēs laikam vairāk atbilstam domu biedru, entuziastu un interesentu statusam smile

Sveiks Andi.
kad uzliksi profilu.

133

Zini Georg, es vienreiz kādas 30 min. nočakarējos ar to profila bildi, nekādi nevarēju pareizo formātu sadabūt, pēc tam pareizo izmēru, beigās apnika smile

Sveiks, Andiss! No kurienes esi? smile. Es plaanoju par bagazhniekeim. Shodien D- pilii Planetas veikalaa bija taadi smuki kiinieshu apalie, bet....nevareeju saprast, izskatiijaas taa, kaa pa mazu:(. Buus jaapameera.

135

Beidzot sanāca laiks sabildēt kreklus, lūk, links uz bildēm
http://foto.inbox.lv/andissuseklis/reaalie-krekli
Varēsiet ievērtēt arī manu centneri smile:)

Krekls ar balto logo sanāca mazliet par mazu, vispār viņš ir tāds elastīgs domāts uz augumu, it kā ņēmu L izmēru, bet tomēr man nedaudz par mazu.
Krekls ar sarkano logo pats arī nedaudz tāds kā vecināts.
Vispār man patīk abi, bet ja būtu jābalso par vienu, izvēlētos to ar sarkano logo.

136

andriszunda2 rakstīja:

Sveiks, Andiss! No kurienes esi? smile. Es plaanoju par bagazhniekeim. Shodien D- pilii Planetas veikalaa bija taadi smuki kiinieshu apalie, bet....nevareeju saprast, izskatiijaas taa, kaa pa mazu:(. Buus jaapameera.

Vispār uzaudzis esmu Valmierā, bet tagad ņemos pa Rīgu!

137

Sveiks visiem.
Nu ja, tur ir tāda lieta.
Atsūti man bildi , kādu gribi likt profilā, es aizsūtīšu savam adminam, pēc tam tev nometīšu.
Jautājums visiem dalibniekiem, kādas domas par tādu logo kiršu krekliņā???????? ļoti vienkārši, kiršu krekliņč un balta maliņa logo.
Daži dalibnieki vispār neparko neinteresējās, un tas mani biedē, kad vajadzēs gatavoties braucienam uz Krievzemi, tad sāksies galavas sāpēs un tā tālāk. Daži pat vel nav peregistrejušies, sovsem obidno da. sad sad sad sad sad

http://i025.radikal.ru/1011/cf/b6269365a82a.jpg

Vēramies 29.11.10.    plkst.20.00. www.retrojawa.lv

Redaktēts georgs64 (2010-11-24 21:05:33)

138

Attiecībā uz to keklu ar balto logo, tā kā tas man ir par mazu, tad kādam no jums ir unikāla iespēja to iegūt savā īpašumā par dažiem sarkanajiem tērvetniekiem smile

Reāli tas varētu derēt, kādam kurš ikdienā nēsā M izmēru. Kā jau minēju, krekls ir tāds uz augumu, zinu ka dažiem tādi nepatīk, tā ka izdomājat!

Redaktēts Andiss (2010-11-24 19:55:55)

Man personiigi patika Anda peidaavatais melnais ar sarkano logo, bet arii Georga kirshiu nav ne vainas. man patiiiiiik!
Neuztraucies, Georg, latvju zeeni vienmeer paspeej:))))

140

georgs64 rakstīja:

Sveiks visiem.
Nu ja, tur ir tāda lieta.
Atsūti man bildi , kādu gribi likt profilā, es aizsūtīšu savam adminam, pēc tam tev nometīšu.
Jautājums visiem dalibniekiem, kādas domas par tādu logo kiršu krekliņā???????? ļoti vienkārši, kiršu krekliņč un balta maliņa logo.
Daži dalibnieki vispār neparko neinteresējās, un tas mani biedē, kad vajadzēs gatavoties braucienam uz Krievzemi, tad sāksies galavas sāpēs un tā tālāk. Daži pat vel nav peregistrejušies, sovsem obidno da. sad sad sad sad sad

http://i025.radikal.ru/1011/cf/b6269365a82a.jpg

Man šķiet, ka šādā salikumā logo būs ļoti nepamanāms!

Ja kas, tad gatavojos uztaisīt vēl vienu paraug kreklu šoreiz sarknu, bet pagaidām vēl meklēju pašu kreklu, kas būtu piemērotā tonī.

141

Andi, dabuji to kiršu kreklu firmu???????????????

142

Sveiks Andri. es tev tulīt nometīšu dazās bildes no motora remonta

143

georgs64 rakstīja:

Andi, dabuji to kiršu kreklu firmu???????????????

Jā, firmu atradu, viens ko dabā redzēju, izskatījās pilnīgi savādāk, viņi solīja vēl pameklēt citus variantus, tā pat arī vēl vienā citā vietā uzdevu atrast krekliņu Jawas sarkanājā krāsā.

Paldies, Georg, gaidu ar nepacietiibu. Tagad garazhaa pa vakariem sliipeeju un puleju siikumus. Izraadaas, loti daudz dazhaadu nieka darbu, bet tie siikumi ir pashi nogurdinaashaakie. Atardu recepti, kaa pasham cinkot, pameeginaaju siikuminus, sanaak pa pirmo. Buus jaanocinko spieki arii.
Man uzradaas draudzene...iedoomaajieties...PELE.!!!! Staigaa pie pashaam kaajaam un prasa maizi, naacaas barot:))))

145

andriszunda2 rakstīja:

Paldies, Georg, gaidu ar nepacietiibu. Tagad garazhaa pa vakariem sliipeeju un puleju siikumus. Izraadaas, loti daudz dazhaadu nieka darbu, bet tie siikumi ir pashi nogurdinaashaakie. Atardu recepti, kaa pasham cinkot, pameeginaaju siikuminus, sanaak pa pirmo. Buus jaanocinko spieki arii.
Man uzradaas draudzene...iedoomaajieties...PELE.!!!! Staigaa pie pashaam kaajaam un prasa maizi, naacaas barot:))))

Nu vecīt tev viņa jāpieradina un tad varēsi arī viņai parādīt plašo krievzemi smile smile

146

Skatos tev tur Andri garažā jautri notiek.
Tagad pādomā, kur tu dabūsi tādu kiveri priekš savas draudzenes. hi hi hi hi hi hi.

147

Šodien pastkastē atradu paziņojumu no pasta, ka man pienākusi sīkpaka, tam jābūt ilgi gaidītam retro keponam smile Nezinu vai izdosies rīt izņemt, jo man pa dienu jābūt Preiļos, bet mēģināšu paspēt, tad jau ielikšu kādu bildi novērtēšanai.

148

Davai liec bildes.

149

Jautājums Georgam un visiem pārējiem!

Ko īsti nozīmē vai kāda ir doma vārdiem, kas iekļauti logo?

Es mēģināšu izklāstīt savu izpratni:
Jawa-->zīmols, kuru mīlam smile
Latvia-->valsts, kuru pārstāvam (angliski)
Valmiera-->pilsēta no kuras nāk galvenais idejas autors smile
Veteran-->antīks, vecs
Retro-->Latviešu valodas sinonīmu vārdnīca saka, ka šis vārds nozīmē - kaut ko no pagājušajiem laikiem vai kaut kas, kas darināts, veidots pēc pagājušos laikos populāra parauga.

Kā jūs to saprotat, ja skatās visu kopā?

Redaktēts Andiss (2010-11-25 21:15:08)

150

Man radās viens priekšlikums, attiecībā uz pilsētas nosaukumu logo apakšā, oficiāli logo varētu būt vispār bez pilsētas, bet izmantojot individuāli katrs mūsu domu grupas biedrs tur varētu norādīt savu pilsētu, kuru viņš pārstāv.
Uz krekliem tas, piemēram, varētu izskatīties sekojoši, uz muguras visiem vienādi bez pilsētas, priekšā katram ar savu pilsētu.

Ko jūs sakāt par šādu domu?