Re: „Latvijas Veteran RETRO JAWA” ceļojums uz Krievzemi, 2011 gada jūlijā

Labvakar.
info "Veteran RETRO JAWA"dalibniekiem.
Lūgums, nomest man uz inboxu krekliņu izmēri gan savu gan pasažierim. Vēlāms ātrāk.

Viens svarīgs jautājums.
Kādā krāsā taisam kreklu un kluba logo.
Es uzmanīgi  klausos.
Kādas idejas????????

http://s003.radikal.ru/i203/1011/f6/baaeb4d3e557.jpg

Labprāt Georgam atgādināšu, ka 634 jawele jau skaitās retro un 638 gaida savu kārtu. 634 sāka izgatavot 1973 gadā,bet 638 1984 gadā. vēl 1990 gadā modificēja uz 639, bet 1991 uz 640. Tas, protams, nemazina cieņu pret vecākajiem motocikliem...

Kas tas par krāmu, kam nav pat kurbuļa......

Variants a) fons-tumši sarkans, logo balts.
             b) fons-tumši sarkans, logo zelta
             c) fons-balts, logo jawas sarkans
             d) izsaka viedokli nākamais dalībnieks smile
           man patīk c

Sveiks Kārli.
Par atgadinājumu paldies, es to visu zinu un sapratu, bet gribētos pietureties tomēr pie klasikas versijas.
šobrid ir trīs 38 un 34. tie arī būs pēdējie, pāreje tomēr klasiskie.
Es pieturos pie varianta B

Redaktēts georgs64 (2010-11-01 22:16:39)

56

georgs64 rakstīja:

Viens svarīgs jautājums.
Kādā krāsā taisam kreklu un kluba logo.
Es uzmanīgi  klausos.
Kādas idejas????????

http://s003.radikal.ru/i203/1011/f6/baaeb4d3e557.jpg

Baikeriskāk ir melni krekli, logo attiecīgi - tumši sarkans. Arī no praktiskā viedokļa šādi ir labāk.

Sveiks .
Tam es arī varētu piekrist, bet tad kluba logo dzelteno vai baltu, jo kiršu būs pilnīgi garām uz melna fonā.

Sveiki visapkaart!....krekliem vajadzeetu buut vecaas kjirsenes kraasaa ar baltiem logo-priekshaa mazais(skat.Georga 2 paraugi),uz muguras lielais.

....par krekliem. Varbuut balsojam? Georgs apkopos atbildes un buus OK!

60

kovarnis rakstīja:

Sveiki visapkaart!....krekliem vajadzeetu buut vecaas kjirsenes kraasaa ar baltiem logo-priekshaa mazais(skat.Georga 2 paraugi),uz muguras lielais.

Jā šitas variants arī ir labais, jo Jawas sarkanajai krāsai vajadzētu būt kādā no elementiem

Izskatās, ka dominē jawas sarkanais fons ar baltu logo-  arī ir OK

Slikti jau nu nebūtu.
Kiršu krāsā krekls un balts logo.

63

Piekrītu - ķiršu krāsa ar baltu logo

Dūmos ir spēks

Visiem sveiki!
Juus jau par krekliem, super!
1. Viss ir ok, atbalstu kirshu sarkano, tikai...buutu labi, ja taa kraasa tieshaam buutu KIRSU SARKANAA!!. Bet tagad jau var visu dabuut. labni bizskatiitos ar baltu malinu uz piedurknes un ap kaklu.
2. Kaadu pretaizdiishanas ieriici labaak taisiit. Maneejai bija ieriikots sleedzis zem prieksheejaa luktura, ar kuru vareeja atsleegt aizdedzi:). tagad gribeeju to caurumu metinaat ciet, bet...???

65

andriszunda2 rakstīja:

Vechi, veel taads jautaajums?
Varbuut ir zinaams vecaas JAWAs kraasas kods, vai tonis jaameklee taapat peec tonu skalas.

http://www.retromoto.lv/forum/post78468 … kods#78468

Sveiks visiem. Jā, pēc rala krāsa itkā 3004. Šodien biju Daugavpilī runāt par krekliņēm un citiem loriņem, situācija ir diezgan bēdīga, varētu būt kā tādas krāsas nav pat dabā.
Uz nakamo nedēļu KAMRADS Mihails  no Daugavpils noskaidros to visu padarīšanu sīkāk.
Ja nebūs tādas krāsas, tad varbūt paliksim pie melna ar balto vai dzelteno logo.Kādas idejas un domas???????????

Pretaizdzīšanas ierīce varbut parasta piekarama slēdzene uz dakšas kronšteina vai klāt vel tumblers.
Krekliņi divās krāsās un logo divās krāsās sadardzinās lidz 50%.
Man tas nevajag.

Redaktēts georgs64 (2010-11-03 20:07:04)

Paldies par atbildeem. skaidrs.
Ak, jaa tas buus daargaak. Tad jau paliekam pie parastaakajiem.
Georg, kaapeec neiebrauci ciemos?:)

Nesanāca pa ceļam.
Tiko atbraucu no Daugavpils.
Bet aicinājumu nemšu vērā.

Redaktēts georgs64 (2010-11-03 20:18:18)

....ja google iemet "T-kreklu apdruka",tad viens no variantiem ir http://www.apgerbu-apdruka.lv/?page=16 ....puisis ar AKCIJA uz zilaa krekla....uzklikshkjinaat uz"razjotaaja info"....kraasas sarkanaas ari vairaakas....kaut ko jau atrast varees? ....par kaadiem tamboreejumiem vispaar iet runa?....varbuut kaut ko nesaprotu?

....baltu kreklu ir visvnk apdrukaat! Par to ir staasts,Georg? http://www.uzvelckreklu.lv/lv/piegade/cenas/

Sveiki.
Es pinīgi kategoriski pret baltu kreklu, jo tā būs tāda ka vienreizējā, pēc katra vakara mazgat, un pēc īsā brīdi būs metama  miskaste.

Sveiks visiem. Liels paldies kamradam Jānim, tur tiešām ir ko redzēt tajos saitos.
Ir vajadzīga Jūsu palīdzība, vajag aiziet uz firmu un apskatīties krekliņi un cepures, bet lai krāsa tiešām sakrīt ar moča īstu krāsu un lai cepure būtu smuka forma, neilona audums ar sietu aizmugurē un smuks dizains, nekā tie celtnieku robu cepures (pida.....kas).
Cepure jābūt smuka. Jūs esat no Rīgas, esat tuvāk, vajag to visu kā saka noskaidrot. Gaidīsim rezultātus.

Redaktēts georgs64 (2010-11-04 15:21:30)

74

Sākumā par krekla krāsu, man aktuāli šķiet divi varianti:
1) Jawas sarkans ar baltu logo
2) Melns ar baltu logo
No visiem komentāriem nevarēju saprast vai tika panākta kāda vienošanās?, tāpēc piedāvāju balsot, logo krāsas varam arī pamainīt, ja vairumam ir citas domas.
Esmu redzējis arī melnus kreklus ar zelta krāsas jawas logo, vispār izskatījās tīri labi, bet tas vairāk piestāvētu, kādam jaunam metroseksuālim ar ko aiziet uz klubu smile Mums te retro padarīšana, tāpēc jāievēro retro tradīcijas, tas attiecas arī uz cepurēm. Nevaru teikt, ka tajos laikos bija tā un šitā, jo tad vēl karājos tēvam bumbās smile, bet cik zināms pirmie keponi, kas parādījās bijušajā PSRS bija ar sietiņiem aizmugurē, tādi starp citu tagad atkal jau kādu laiku ir modē šeit viens links, ko ātrumā atradu, http://www.zazzle.com/custom/hats/trucker ja neatrodam neko atbilstošu Latvijā, tad varam arī pasūtīt, esmu pārliecināts, ka var atrast daudz un dažādas vietas, kur to izdarīt.

75

Tā kā strādāju apdrošināšanā, tad uzņēmos noskaidrot un sakārtot apdrošināšanas jautājumus.

Šobrīd aptuvēnās izmaksas par apdrošināšanu izskatās sekojoši:
1. Ceļojumu apdrošināšana (segs ārstēšanās un repatriācijas izdevumus, ja tādi radīsies, kā arī būs kompensācija nāves vai paliekošas individualitāteas gadījumā, šī apdrošināšana arī nepieciešama, lai saņemtu vīzu)
Uz 10 dienām cena vienai personai būs ap LVL 7.70, tas pagiadām ir bez atlaidēm, ņemot grupai, vienas personas cena varētu būt ap LVL 6.50 vai zemāka, jāskatās konkrēti, cik cilvēki būs, tad varēs pateikt precīzi.
2. Zaļā karte (tas pat kas mums OCTA, bez tās nelaiž pāri Krievijas robežai) minimālais periods uz kādu šo zaļo karti var uztaisīt ir 15 dienas, kas mums arī der. Vienam mocim šī apdrošināšana izmaksās ap LVL 3.7, bez atlaidēm, bet šeit vēl jāskatās kāda katram no mums būs bonus-malus klase, tā var gan palielināt, gan samazināt polises cenu, bet nu kopumā uz grupu sarunāšu vēl atlaidi un tā pat vidēji no LVL 3 līdz 4 sanāks.

Mums Pēterburgā un Maskavā ir diezgan lielas pārstāvniecības, personīgi tur pazīstu arī vairākus kolēģus, kas nozīmē, ka reāli būs ar ko sakomunicēt gadījumā, ja kas atgadās, tā ka bez palīdzības nepaliksim, bet es esmu drošs, ka viss noritēs bez starpgadījumiem un palīdzība nevienam nebūs nepieciešama!

Ja skaita visu kopā, tad apdrošināšanai jārēķinās aptuveni ar LVL 10 no motocikla vadītāja un LVL 6.50 no pasažiera.

Ja izdosies pielaust mūsu mārketingu (šeit vajadzētu mēdiju aktivitāšu plānu), tad uzlīmēsim/uzdrukāsim kaut kur If logo un cena būs vēl labāka smile