Nav gluži uz Jawiņas uzkrāmēta parikte, bet  ideja par koferu izgatavošanu man patīk.

http://www.autonews.lv/img/gallery/orig/614402e9c25b04af8b647400ba092ac0.jpg

Sveiki!

Es saprotu, ka man ir nedaudz jāpaskaidro par to kā forumā jāievieto bildes.

Jā Jūs izmantojiet  inbox.lv, tad būsiet pamanījuši, ka  ir opcija „FOTO”.
Izveidojiet tur savu albūmu un pievienojiet savas fotogrāfijas.
Katrai ievietotai iekš inbox.lv fotogrāfijai ir sava adrese.
Lai ievietotu foruma tekstā  sevis izraudzīto bildi ir jāveic šāda darbība:
Pirms bildes linka uzrakstiet [img]BILDES LINKS[/img]

Tiem, kuriem nav e kaste iekš INBOX.LV !

Iesaku izmantot Krievijā izvietoto www.radikal.ru  bilžu izvietošanas portālu.
http://s53.radikal.ru/i140/1010/e9/969dcc2ba4e8.jpg
Priekšrocība ir tā, ka, lai izvietotu uz šī portālu savu bildi nevajag reģistrēties, bet es ieteiktu to darīt. Tad varēsiet izvietot tur savu albūmu un ar viņu operēt.

Laba opcija ir tā, ka bildēm var uzrakstīt virsū savu piezīmi vai komentāru.
Būtiska šī saita labā īpašība ir tā, ka iekopējot bildi viņš piedāvā jau gatavus kodus, kurus viegli var pievienot pie jebkura foruma.

Aprakts par kodiem
http://www.autonews.lv/forums/help.php?section=bbcode

Šis gan ir reāls mākslas darbs ! Georgs ir labi pastrādājis !!!
http://s11.radikal.ru/i184/1010/11/40fb322e7527.jpg

http://www.radikal.ru/USERS/autonews-lv/jawa-georg?pg=1

Vai Jums ir kontakti ar Jawa faniem no Paņevežiem?
http://www.autonews.lv/img/gallery/orig/2ae24648930e2ac78e0b373153c01ab3.jpg

info no http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas … emtus_auto

BMW auto tirgotāji "LATBEMA Serviss" pieķerti apjomīgā krāpšanā

Šā gada vasaras mēnešos Valsts policijas Rīgas reģiona policijas iecirkņos saņemti vairāki iesniegumi par iespējamiem krāpšanas gadījumiem uzņēmumā SIA "LATBEMA Serviss".

Uzņēmuma klienti bija finansiālās grūtībās nonākuši cilvēki, kuri līzingā iegādājušies dārgas automašīnas un nav spējuši vairs samaksāt ikmēneša līzinga maksājumu, nra.lv informēja Rīgas reģiona policijas pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora Vecākais speciālists Toms Sadovskis.


Līdz jūlijam par šo firmu policijā sūdzību nebija, bet augustā firmas klienti cits pēc cita vērsās Rīgas reģiona policijas iecirkņos, ziņojot, ka uzņēmums pārstājis viņiem maksāt par automašīnu īri un firmas kontaktu tālruņi ir atslēgti.


Rīgas reģiona policijas darbinieki uzsāka vairākus kriminālprocesus un izmeklēšanas gaitā noskaidroja, ka firma ir pārreģistrēta uz kāda bezpajumtnieka vārda, savukārt iepriekšējais īpašnieks bijis kāds 1967. gadā dzimis vīrietis, kurš arī tika izsludināts meklēšanā. Meklētas arī tika apkrāpto iedzīvotāju automašīnas, kuras, iespējams, izvestas ārpus Latvijas Republikas teritorijas realizācijas nolūkā. Tikmēr apkrāptajiem cilvēkiem nācās turpināt maksāt līzinga ikmēneša maksājumus, lai gan iegādātās automašīnas bija pazudušas.


17. septembrī meklēšanas darbi vainagojās panākumiem, un Rīgas reģiona Latgales iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki kopā ar Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbiniekiem aizturēja bijušo firmas īpašnieku. Aizturētais vīrietis atzina, ka ir darbojies minētajā uzņēmumā, bet noliedza savu saistību ar krāpšanām.


Divas dienas vēlāk Latgales iecirkņa darbinieki lūdza tiesu piemērot aizturētajam drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu atteica. Vēl divas dienas vēlāk, 21. septembrī, Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa darbinieki lūdza tiesu aizturēto vīrieti apcietināt par viņu apkalpojamajā teritorijā izdarītajiem noziegumiem, taču arī šoreiz tiesa piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli. Lietu par visām Rīgas reģionā izdarītajām krāpšanām pārņēma Rīgas reģiona Kriminālpolicijas 2. nodaļa un 23. septembrī lūdza Rīgas Centra tiesu piemērot aizdomās turamajam apcietinājumu kopā par vienpadsmit krāpšanas epizodēm, kurās zaudējumi mērāmi vairākos simtos tūkstošu latu. Arī šoreiz tiesa šo lūgumu atteica.


Pagaidām Rīgas reģiona kriminālpolicijas 2. biroja 3. nodaļas darbinieki turpina izmeklēšanu un jau ir uzsākuši sadarbību ar citām Eiropas Savienības valstīm, kurās varētu būt realizētas izkrāptās automašīnas. Turpinās arī izmeklēšana, lai noskaidrotu, vai par SIA "LATBEMA Serviss" upuriem nav krituši arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji. Tāpat Rīgas reģiona kriminālpolicijā visi uzsāktie kriminālprocesi ir apvienoti vienā „Par krāpšanu lielā apmērā, ja to izdarījusi organizēta grupa” un tiek meklētas arī citas šajā noziegumā iesaistītās personas.

Ziņa no Leta
Servisa darbinieks paņem saremontēt automašīnas un pazūd.. .

Policijas darbinieki vakar aizturējuši kādu 1979.gadā dzimušu, agrāk netiesātu autoservisa darbinieku, kurš kopš pavasara no trim cilvēkiem paņēmis saremontēt automašīnas, bet nav tās atdevis.
Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, šā gada maijā no kāda iedzīvotāja tika saņemts iesniegums par to, ka autoservisa darbinieks piesavinājies viņa automašīnu un pazudis. Par notikušo tika sākts kriminālprocess, taču aizdomās turēto arī policijai atrast neizdevās.
    Jūlijā no kāda cita iedzīvotāja tika saņemts analoģisks iesniegums, bet augustā policijā vērsās jau trešais šādā veidā cietušais. Visi trīs norādīja, ka vīrietis, kurš piesavinājies viņu spēkratus, strādājis kādā servisā Kurzemes prospektā. Remontam nodotās automašīnas katra maksājusi vairākus tūkstošus latu.

Turpinot izmeklēšanu, vakar policijas darbiniekiem aizdomās par minēto automašīnu piesavināšanos izdevās aizturēt 1979.gadā dzimušu agrāk netiesātu vīrieti.

Kā pastāstīja Sadovskis, cietušie aizturēto atpazinuši kā servisa darbinieku, kuriem viņi uzticējuši saremontēt savus transportlīdzekļus. Tomēr pats aizturētais savu vainu noliedz. Tikmēr automašīnas joprojām nav izdevies atrast.

Šodien iekš Yuotube.com uzdūros vienam interesantam TV sižetam.
Rīgā, Krustpils ielā ir autoserviss  „ADAC 24”.
Viens no firmas klientiem tika pie Ls200,- liela soda tāpēc, ka servisa darbinieku ar klienta auto aizturēja ceļu policija.
Firmas vadība šo darbinieku atbrīvoja no darba, bet vainu par šo pārkāpumu neuzņemas.
Man ir bijis līdzīgs gadījums ar Āra Jakobsona firmu „Pro Audio”.  Arī šajā gadījumā pie mana auto stūres bija piedzēries firmas darbinieks- Jevgēņijs Prohorovs, kura dēļ manam auto tika „piesiets” Ls200 liels sods.
Atgādinu, ka atbildību par automobili, kurš nodots labošanā atbild mantas glabātājs- autoserviss! Atbildību par ceļu policijas piestādīto sodu ir jāuzņemas autoservisam. Autoserviss var vērsties ar civilprasību pret savu bijušo darbinieku par zaudējuma atlīdzību. Pilnīgi iespējams, ka ar vainīgo servisa darbinieku nebija noslēgts darba līgums- tad šajā sakarā problēmas autoservisam var sagādāt darba inspekcija. 

http://www.youtube.com/watch?v=_q2mbiIPq1o

Šajā foruma sadaļā dalāmies ar informāciju par autoservisiem, kuros strādā nekompetenti atslēdznieki, negodīgi menedžeri. Apzināta konkurentu zākāšana ir aizliegta !

Šajā sadaļā iesakam to autoservisu, kurš ir labs ! Pašreklāmas ir aizliegtas !!!

35

(2 atbildes, kas atrodās Moto lietas)

Vakar kārtējo reizi vīlos mūsu "mo" lietiņu tirgoņos. Vjadzēja Yamahai bremžu cilindru. Bodes cena Ls200 ! Uz vietas nav, un ir uz pasūtījuma. Iekš ebay oriģināls - 78$ (Ls42) un piegāde uz LV iekļauta cenā.
  Laikam jau "mo"lietu tirgotāji uzskata, ka ciskudrillas ir ekskluzīvi braucami ...

36

(3 atbildes, kas atrodās Moto lietas)

A kur tas ir un cik tālu?

37

(3 atbildes, kas atrodās Moto lietas)

Nozagts motocikls !

Izpūtēji bildē ir vēl oriģinālie, tagad virsū stāvēja Racing cilindriski bunduļi, drusku īsāki.
Radiatoram priekšā hromēta reste ar GSX 1400 uzrakstu, turpat virs radiatora 2 nelielas papildfāras (vai U-veida austiņas to stiprināšanai).
Rāmja numuram uz stūres kolonkas - pēdējie 4 cipari -......4180
Valsts Nr. zīme - TC 1400

Varbūt kaut kur kas līdzīgs uzpeld apkārtnē vai ieraugāt kur uz ielas. Modelis nav izplatīts, esmu redzējis tikai vēl 2, viens šitāds pats, otras nedaudz tumšāks, priekšā bez vēja stikliem.

Būšu pateicīgs par jebkādu info - man vai arī pa taisno policijai, lai pārbauda!

http://www.motopower.lv/files/member_galleries/273/6164/500/1272261388_1540.jpg


http://www.motopower.lv/files/member_galleries/273/6164/500/1272261374_1407.jpg

38

(2 atbildes, kas atrodās Rīgas ielas)

Rīgas ielas sāk atgdināt 1945.gada maija Berlīni. Ietves zem ūdens un gājēji lavierē starp mašīnām un netīrītiem ēku jumtiem.
Brauktuves atklāj milzu bedres. Tāda sajūta, ka pirms brīza karš ir beidzies.

Izskatās, daļa no šī sludinājuma ir paņemts no raksta par "Recro" automatisko trasnsmisiju remonta rūpnīcas raksta!

http://www.autonews.lv/raksts/97/Modern … ica-Cesis/

http://www.autonews.lv/img/gallery/article_small/8e3e3d70059fc3c1dd6beafccbc710f7.jpg

40

(15 atbildes, kas atrodās Rīgas ielas)

Mums Āgenskalnā, Nometņu iela no Slokas līdz Lapu ielai visu ziemu nav tīrīta. Sniega valnis aizņem vienu joslu un tas ir sasniedzis 2 metru augstumu. Zem šī vaļna ir komunikāciju lūkas un dod dievs lai līdz pavasarim nenitiktu neviens ČP....

41

(15 atbildes, kas atrodās Rīgas ielas)

Šodien no Imantas uz Āgenskalnu vilkos 1.30min.

42

(15 atbildes, kas atrodās Rīgas ielas)

Tā kā dzīvoju Nometņu ielā - saprotu, ceļa dienesti met šai ielai līkumu, jo posmā no Slokas līdz Lapu ielai ir izveidojusies konkrēta špūre. A/m ar zemu klīrensu būs ko paslīpēt.  Arī kaisīts te nav- labi slīd.  Šobrīd Rīgā kopj tikai tās ielas pa kurām kursē sabiedriskais transports.

43

(15 atbildes, kas atrodās Rīgas ielas)

to Erdinger
Kā jūtāstav DIESEL? Ar pirmo lec?

44

(15 atbildes, kas atrodās Rīgas ielas)

Šodien, Rīgas ielas atgādina slidotavu. Pa radio ziņo, ka daudz avāriju ir Rīga un Rīgas rajonā.

45

(7 atbildes, kas atrodās Par rakstiem Autonews.lv)

Nu, nu- Juri! Kas attiecas uz AutoInfo vai Autonews.lv - mēs neko sliktu tev neesam izdarījuši ! Ja nu tev ir rūgta pieredze tad noteikti ar  kādiem citiem "tautiešiem" piederošu mediju. Šā vai tā - es tikai priecājos, ka tādi zinoši un kompetenti ( saku bez liekulības)  izsaka savu viedokli.

Ar cieņu,
Kaspars Bergmanis

46

(7 atbildes, kas atrodās Par rakstiem Autonews.lv)

Sveiks, Juri !
AutoNews.lv ir laikraksta AutoInfo projekts internetā. Starp citu - pats arī esi rakstījis šim laikrakstam par eļļām smile
2006.gadā jūlijā tika dots starts pirmajai AutoNews.lv versijai, bet tā kā pieredzes mums web medija veidošanā nebija- sanāca brāķis.
Nonācām pie atziņa, ka labot nav vērts un jābūvē jauna ēka uz stingriem pamatiem. Tapa otrā (pašreizējā) AutoNews.lv versija, kura dod iespēju atrast daudz interesantu publikāciju un faktu.
Kas attiecas uz izmaksām, tad tās guļas uz laikraksta AutoInfo izdevniecības pleciem, bet kas attiecas uz komentāriem-  mēs ļoti gribētu, lai komentāri būtu, bet gribētos lai tie būtu arī sakarīgu domu rakstisks apkopojums.

Ar cieņu,
Kaspars Bergmanis

47

(3 atbildes, kas atrodās Bīstamie krustojumi)

Agrāk kad mācījos "Turībā" ik vakaru nācās čortoties par to, ka ti tizls krustojums. Tagad ir palicis dubultā tizls.

48

(3 atbildes, kas atrodās Bīstamie krustojumi)

Unikāla ir drošības saliņa, kura ir izveidota pie veikala. Tas laikam ir mēģinājums norobežot braucēju vēlmi iekļūt veikla stavvietā.

49

(7 atbildes, kas atrodās Par rakstiem Autonews.lv)

Ir ideja vai problēma, kura tevi satrauc?  Varbūt varam to atrisināt !