Vispaŗ man jautājums diezgan tiešs, kas notiek ar šo forumu sadaļu, vai mēs šeit vēl turpinām apspriesties, vai pārejam pilnībā uz retrojawa.lv?

Labvakar visiem, tikko pārrados no hokeja un mazas pasēdēšanas smile http://content21-foto.inbox.lv/albums147161622/andissuseklis/Arsenich/IMG-0301.jpg

Beidzot jau iepriekš vairākkārt pieminētās cepures bildes, kur bonusā varēsiet aplūkot manu neskūto vaigu un mežonīgo kaķi, kuram arī ļoti interesē šī cepure smile
http://foto.inbox.lv/andissuseklis/cepure-krekls
Gaidu komentārus!

georgs64 rakstīja:

Sveiks visiem.
Es pat brīnos, kāpēc tādi nekompitenti jautājumi. Jūs laikam negribāt saprast vienkāršās lietas, klubs ir viens vai kluba domu biedri, logo arī tikai viens un savādāk nemēc būt, jo vienkarši sanāks putra, katrais gudrinieks rakstis mugurā ko gribēs. Pilnīgi piekrītu tam, ja kāds grib kautko veidot pats, bet tikai ne ar mana kluba logo, tad veidojiet savu un bez problēmam kā saka.
Tā ideja ir pilnīgi garām.
Tādā veidā lietas nenotiek.
Tad varbūt mums pat nav vērts vispār turpināt to ideju.

Neuztraucies Georg viss būs labi smile, labāk tādus jautājumus izrunāt tieši tagad nevis katram sēdēt ar savu domu un pēc tam kaut kad nākt klajā ar visādiem priekšlikumiem!

Apsverot visus argumentus, piekrītu, ka logo jābut vienādam visiem, tas izslēgs kļūdu un pārpratumu iespējamību.

Jebkurā gadījumā Georgs ir idejas autors un galvenais aktīvists, tāpēc viņam pieder pēdējais vārds.
Un, lai šo tēmu viars lieki necilāt, izteikšu pēdējo priekšlikumu šajā sakarā.

Varbūt atsakāmies no otrā vietvārda-pilsētas nosaukuma, tas ir no vārda Valmiera?
Man personīgi ar Valmieru viss kārtībā, jo pats nāku no Valmieras:), bet citi nav valmierieši. Arī tēma šajā forumā saucas Latvia Veteran RETRO JAWA ceļojums uz Kreivzemi bez Valmiera.

Georgs, lūdzu, izvērtē šos priekšlikumus un argumentus un sniedz savu gala verdiktu!! Esmu pārliecināts, ka tavs lēmums, lai kāds tas būtu, nemainīs neviena aktīvista domas un uzskatus attiecībā uz šo jauko ideju par Jawas cienītāju apvienošanos! smile

Man radās viens priekšlikums, attiecībā uz pilsētas nosaukumu logo apakšā, oficiāli logo varētu būt vispār bez pilsētas, bet izmantojot individuāli katrs mūsu domu grupas biedrs tur varētu norādīt savu pilsētu, kuru viņš pārstāv.
Uz krekliem tas, piemēram, varētu izskatīties sekojoši, uz muguras visiem vienādi bez pilsētas, priekšā katram ar savu pilsētu.

Ko jūs sakāt par šādu domu?

Jautājums Georgam un visiem pārējiem!

Ko īsti nozīmē vai kāda ir doma vārdiem, kas iekļauti logo?

Es mēģināšu izklāstīt savu izpratni:
Jawa-->zīmols, kuru mīlam smile
Latvia-->valsts, kuru pārstāvam (angliski)
Valmiera-->pilsēta no kuras nāk galvenais idejas autors smile
Veteran-->antīks, vecs
Retro-->Latviešu valodas sinonīmu vārdnīca saka, ka šis vārds nozīmē - kaut ko no pagājušajiem laikiem vai kaut kas, kas darināts, veidots pēc pagājušos laikos populāra parauga.

Kā jūs to saprotat, ja skatās visu kopā?

Šodien pastkastē atradu paziņojumu no pasta, ka man pienākusi sīkpaka, tam jābūt ilgi gaidītam retro keponam smile Nezinu vai izdosies rīt izņemt, jo man pa dienu jābūt Preiļos, bet mēģināšu paspēt, tad jau ielikšu kādu bildi novērtēšanai.

andriszunda2 rakstīja:

Paldies, Georg, gaidu ar nepacietiibu. Tagad garazhaa pa vakariem sliipeeju un puleju siikumus. Izraadaas, loti daudz dazhaadu nieka darbu, bet tie siikumi ir pashi nogurdinaashaakie. Atardu recepti, kaa pasham cinkot, pameeginaaju siikuminus, sanaak pa pirmo. Buus jaanocinko spieki arii.
Man uzradaas draudzene...iedoomaajieties...PELE.!!!! Staigaa pie pashaam kaajaam un prasa maizi, naacaas barot:))))

Nu vecīt tev viņa jāpieradina un tad varēsi arī viņai parādīt plašo krievzemi smile smile

georgs64 rakstīja:

Andi, dabuji to kiršu kreklu firmu???????????????

Jā, firmu atradu, viens ko dabā redzēju, izskatījās pilnīgi savādāk, viņi solīja vēl pameklēt citus variantus, tā pat arī vēl vienā citā vietā uzdevu atrast krekliņu Jawas sarkanājā krāsā.

georgs64 rakstīja:

Sveiks visiem.
Nu ja, tur ir tāda lieta.
Atsūti man bildi , kādu gribi likt profilā, es aizsūtīšu savam adminam, pēc tam tev nometīšu.
Jautājums visiem dalibniekiem, kādas domas par tādu logo kiršu krekliņā???????? ļoti vienkārši, kiršu krekliņč un balta maliņa logo.
Daži dalibnieki vispār neparko neinteresējās, un tas mani biedē, kad vajadzēs gatavoties braucienam uz Krievzemi, tad sāksies galavas sāpēs un tā tālāk. Daži pat vel nav peregistrejušies, sovsem obidno da. sad sad sad sad sad

http://i025.radikal.ru/1011/cf/b6269365a82a.jpg

Man šķiet, ka šādā salikumā logo būs ļoti nepamanāms!

Ja kas, tad gatavojos uztaisīt vēl vienu paraug kreklu šoreiz sarknu, bet pagaidām vēl meklēju pašu kreklu, kas būtu piemērotā tonī.

Attiecībā uz to keklu ar balto logo, tā kā tas man ir par mazu, tad kādam no jums ir unikāla iespēja to iegūt savā īpašumā par dažiem sarkanajiem tērvetniekiem smile

Reāli tas varētu derēt, kādam kurš ikdienā nēsā M izmēru. Kā jau minēju, krekls ir tāds uz augumu, zinu ka dažiem tādi nepatīk, tā ka izdomājat!

andriszunda2 rakstīja:

Sveiks, Andiss! No kurienes esi? smile. Es plaanoju par bagazhniekeim. Shodien D- pilii Planetas veikalaa bija taadi smuki kiinieshu apalie, bet....nevareeju saprast, izskatiijaas taa, kaa pa mazu:(. Buus jaapameera.

Vispār uzaudzis esmu Valmierā, bet tagad ņemos pa Rīgu!

Beidzot sanāca laiks sabildēt kreklus, lūk, links uz bildēm
http://foto.inbox.lv/andissuseklis/reaalie-krekli
Varēsiet ievērtēt arī manu centneri smile:)

Krekls ar balto logo sanāca mazliet par mazu, vispār viņš ir tāds elastīgs domāts uz augumu, it kā ņēmu L izmēru, bet tomēr man nedaudz par mazu.
Krekls ar sarkano logo pats arī nedaudz tāds kā vecināts.
Vispār man patīk abi, bet ja būtu jābalso par vienu, izvēlētos to ar sarkano logo.

Zini Georg, es vienreiz kādas 30 min. nočakarējos ar to profila bildi, nekādi nevarēju pareizo formātu sadabūt, pēc tam pareizo izmēru, beigās apnika smile

Kurš labāk zin, kā ir ar vārdu "klubs"  vai "moto klubs" izmantošanu, cik atceros no Latvijas motoklubu asociācijas mājas lapā rakstītā, tad tur ir diezgan stingri noteikumi, mēs laikam vairāk atbilstam domu biedru, entuziastu un interesentu statusam smile

Vispār attiecībā uz apģērbu ar kluba simboliku, man šķiet, ka šeit īpašiem ierobežojumiem nevajadzētu būt, jaunajā kluba mājas lapā notiekti būs pieejams logo digitālā fomātā un ikviens varēs apdrukāt, ko vien vēlēsies, tādās krāsās, kā katram šķiet interesnati un pieņemami. Nedomāju, ka kādam ir vēlme uz šo pelnīt, šobrīd galvenais ir pašiem labi justies un iespēju robežās vairot kluba atpazīstamību un Jawas kopējo popularitāti, jo kopā taču jautrāk smile

Šobrīd cenšamies vienoties par vienu oficiālo kluba krāsu salikumu, tas attiecas gan uz vīriešu, gan sieviešu apģērbu un cepurēm.

Kā jau iepriekš minēju, apģērbs Krievijas braucienam iespējams nedaudz atšķirsies no kluba oficiālā, ja izdosies vienoties par sponsorēšanas nosacījumiem.

Es atkal par tiem krekliem smile
Šodien man zvanīja un ziņoja, ka pirmie paraugi esot gatavi, centīšos rīt ieskriet tiem pakaļ, tad jau pa dienu ievietošu kādu foto un interesenti varēs pieteikties uz apskati smile, kad nu kuram ērtāk vai varbūt varam arī sarunāt kādu kopīgu strelku!

Daži vecināto retro logo varianti
http://content6-foto.inbox.lv/albums146214734/andissuseklis/Mail-Attachments/retro-jawa-makets-vecinats.jpg

Pirmdien būs gatavi divi kreklu varianti:
1. Melns krekls ar baltu logo
2. Vecināti melns krekls ar vecinātu sarkanu logo
Sarkanās krāsa kreklam tonis nebija īsti labs, tāpēc tādu nepasūtīju.

Georg kur tu atradi šo kreklu?

georgs64 rakstīja:

Sveiks visiem.
Paldies Kārli, bet man navajag brilles jo būs vēistikls.
Kādas domas par šo kreklu????

http://s002.radikal.ru/i200/1011/e6/2dd68f4dca50.jpg

Vēl man ir doma pašu logo uztaisīt tādu nedaudz vecinātu, lai ir vairāk uz retro un neizskatās tik pareizs, to baigi var pamanīt ar tiem baltajiem logo.
Rīt braucu sūtīt paraugus, esmu nolēmis ņemt 2 variantus, kādi būtu jūsu ieteikumi?
Es domāju krāsu salikumi, kādus gribētu redzēt dzīvē? (vai vismaz reālās bildēs smile )

šeit ievērtēšanai melns krekls ar sarkanu logo http://content6-foto.inbox.lv/albums146113880/andissuseklis/krekli/black-and-red-shirt-logo1.jpg
http://content6-foto.inbox.lv/albums146113882/andissuseklis/krekli/black-and-red-shirt-logo2.jpg

Es atkal par tiem krekliem smile vēl daži varianti, plānoju uztaisīt paraugus, tad varēs apčamdīt un reālāk redzēt, kā izskatās, drīz vajadzētu atnākt arī cepures paraugam, pēc tam ielikšu bildes pilnā ekipējumā smile http://content21-foto.inbox.lv/albums146088442/andissuseklis/Mail-Attachments/retro-jawa-makets2.jpg
http://content21-foto.inbox.lv/albums146088459/andissuseklis/Mail-Attachments/retro-jawa-makets3.jpg
Zinu, ka sarkanais nav īsti pareizais tonis, bet nu vizualizācijai derēs.
Pašlaik piedāvātā cena ir 6.60+PVN par vienu, kas sanāk ap 8Ls, mēģināšu vēl sarunāt kaut ko līdzīgu sponsorēšanai, lai uzliek kaut kur arī savu logo un uz tā rēķina nolaiž cenu vai vispār uzsauc. Vismaz tāda ir mana doma attiecībā uz kreliem priekš Krievijas brauciena.

Izskatās, ka viņi piedāvā tikai jau gatavu produkciju ar oriģināliem logo, mums vajag ar mūsējo logo.

viedais rakstīja:

Par apģērba lietām var iemest aci arī te http://www.fichtlkramek.cz/zbozi/odznaky_nasivka_jawa     es it kā jau Georgam rādiju, var būt kaut ko var pielasīt no tā, ko Čehi piedāvā. Lai gan ir redzēts arī kas labāks. Šitā saita uzturētājs man atsūtija sīku un smalku aprakstu angliski par to, kā iepirkties. Ja kādu tas interesē, varu pārsūtīt.

Attiecībā uz cepurēm, izskatās, ka dabūt tās Jawas ķiršu sarkanajā krāsā ir diezgan nereāli, ja nu vienīgi pasūta īpašu partiju pie ražotāja big_smile, šis laikam nebūs tas gadījums, kad to darīsim.

Ja vienojamies un paliekam pie oficiālās formas - melna t-krekla ar baltu logu, tad arī melnbaltā kepka ar sarkanu logo, kā tādu odziņu, ļoti labi ietu kopā un būtu arī gana praktiski.
Viena oficiāla forma(t-krekls un kepons) būtu nepieciešama, lai smuki visi kopā varētu sabildēties un Krievzemes braucienā paspīdēt, bet vispār domāju, ka katrs pats var pēc saviem ieskatiem un vēlmēm apdrukāt ar logo jebkuras krāsas kreklus, cepures vai vispār izgatavot uzšuves un izrotāt jaku.

Georg uzklikšķini un zemāk redzamā linka, izlasi rakstu par Juri Rambu un viss būs skaidrs smile


viedais rakstīja:

Nedaudz novirzoties notēmas:  http://www.ripojosaklasika.lv/?p=360#more-360
It kā par šo cilvēku zināms jau sen, bet tomēr....